RUNDA II

GRUPA C 1. MIROSŁAW RADOŃ2. JAKUB JANAS3. ŁUKASZ JENDRASKI4. MARCIN DZIERWA5. SZYMON MAJCHER6.MAREK MANIOCHA7. ZBIGNIEW MĄCZKAWOLNY TERMIN
1. MIROSŁAW RADOŃ0:2 ( 6:7,1:6 )50:2 ( 0:6, 3:6 )2:1( 6:7, 7:5, 6:1 )2:0 ( 7:6, 6:3 ) 2:0 ( 6:3, 6:3 )7
2. JAKUB JANAS2:0 ( 7:6, 6:1 )2:0 ( 6:3, 6:2 )2:0 ( 6:3, 6:3 )2:0 ( 6:4, 6:2 )2:0 ( 6:4, 6:1 ) 75
3. ŁUKASZ JENDRASKI50:2 ( 3:6, 2:6 )2:1 ( 2:6,6:4,6:1)17 2:0 ( 7:5, 6:3 )6
4. MARCIN DZIERWA2:0 ( 6:0, 6:3 )0:2 ( 3:6, 3:6 )1:2 ( 6:2,4:6,1:6 )2:0 ( 6:4, 7:6 )2:0 ( 7:5, 6:4 ) 2:0 ( 6:2, 6:2 )1
5. SZYMON MAJCHER1:2 ( 7:6, 5:7,1:6 ) 0:2 ( 4:6, 2:6 )10:2 ( 4:6, 6:7 )2:0 ( 6:3, 6:1 )2:1 ( 6:4,1:6,10:8 )4
6.MAREK MANIOCHA0:2 ( 6:7 , 3:6 )0:2 ( 4:5, 1:6 )70:2 ( 5:7, 4:6 )0:2 ( 3:6, 1:6 )2:0 ( 6:1, 7:5 )3
7. ZBIGNIEW MĄCZKA0:2 ( 3:6, 3:6 )70:2 ( 5:7,3:6 )0:2 ( 2:6, 2:6 )1:2 ( 4:6,6:1, 8:10 )0:2 ( 1:6,5:7 ) 2
WOLNY TERMIN 7561432

RUNDA II

GRUPA D1. RAFAŁ PROSOWICZ2.WENNING HU3. MATEUSZ MUCHA4. PAWEŁ PĄK5. DARIUSZ HAJDUK6.IRENEUSZ MAŚLAK
1. RAFAŁ PROSOWICZ5310:2 ( 3:6 2:6 )0:2 ( 1:6, 2:6 )
2.WENNINHG HU52:0 ( 6:1, 6:2 )30:2 ( 0:6, 3:6 )0:2 ( 2:6, 2:6 )
3. MATEUSZ MUCHA30:2 ( 1:6, 2:6 )1:2 ( 4:6, 6:0, 5:7 ) 0:2 ( 1:6, 2:6 )0:2 ( 2:6, 4:6 )
4. PAWEŁ PĄK132:1 ( 6:4, 0:6 , 7:5 )0:2 ( 1:6, 4:6 )4
5. DARIUSZ HAJDUK2:0 ( 6:3, 6:2 )2:0 ( 6:0 , 6:3 )2:0 ( 6:1, 6:2 )2:0 ( 6:1, 6:4 )3
6.IRENEUSZ MAŚLAK2:0 ( 6:1, 6:2 )2:0 ( 6:2, 6:2 )2:0 ( 6:2, 6:4 )43



GRUPA A1. RAFAŁ PROSOWICZ2. WENNING HU3. SZYMON MAJCHER4. WIESŁAW BABIARZ5. MIROSŁAW RADOŃ6.MATEUSZ MUCHA7. ŁUKASZ JEDRASKI
1. RAFAŁ PROSOWICZ0:2 ( 0:6, 4:6 )0:2 ( 0:6, 1:6 )1:2 ( 3:6,6:3,6:10 )0:2 ( 1:6, 1:6 )1:2 ( 1:6, 6:4, 4:6 ) 0:2 ( 1:6, 0:6 )
2. WENNING HU2:0 ( 6:0, 6:4 )0:2 ( 0:6, 1:6 )W 2:0 ( 6:0, 6:0 )0:2 ( 0:6, 0:6 )2:1 ( 1:6, 6:4 , 7:0* ) 0:2 ( 0:6, 0:6 )
3. SZYMON MAJCHER2:0 ( 6:0, 6:1 )2:0 ( 6:0, 6:1 )1:2 ( 6:3, 4:6 ,5:10 )0:2 ( 4:6, 2:6 )2:0 ( 6:0, 6:2 ) 0:2 ( 0:6,3:6 )
4. WIESŁAW BABIARZ2:1 ( 6:3,3:6,10:6 )W 0:2 ( 0:6, 0:6 )2:1 ( 3:6 , 6:4, 10:5 )0:2 ( 3:6, 2:6 )2:1( 1:6, 6:0 , 10:7 )W 0:2 ( 0:6, 0:6 )
5. MIROSŁAW RADOŃ 2:0 ( 6:1, 6:1 )2:0 ( 6:0, 6:0 )2:0 ( 6:4, 6:2 )2:0 ( 6:3, 6:2 )2:0 ( 6:0 , 6:0 ) 2:1 ( 3:6,7:5,6:1 )
6.MATEUSZ MUCHA2:1 ( 6:1, 4:6 , 6:4 )1:2 * 6:1, 4:6, 0:7* )0:2 ( 0:6, 2:6 )1:2 ( 6:1, 0:6, 7:10 )0:2 ( 0:6, 0:6 ) W 0:2 ( 0:6, 0:6 )
7. ŁUKASZ JEDRASKI2:0 ( 6:1, 6:0 )2:0 ( 6:0, 6:0 )2:0 ( 6:0, 6:3 )W 2:0 ( 6:0, 6:0 )1:2 ( 6:3, 5:7,1:6 )W 2:0 ( 6:0, 6:0 )
Awans po I rundzie : 1. Mirosław Radoń, 2. Łukasz Jedraski, 3.Szymon Majcher
* mecz zakończony wcześniej z powodu braku czasu na jego kontynuację



GRUPA B1. ZBIGNIEW MĄCZKA2. PAWEŁ PĄK3. MARCIN DZIERWA4. MAREK MANIOCHA5. DARIUSZ HAJDUK6.IRENEUSZ MAŚLAK7. JAKUB JANAS
1. ZBIGNIEW MĄCZKA2:0 ( 6:2, 6:3 )1:2 ( 0:6, 7:6, 3:10 )0:2 ( 2:6, 5:7 )2:0 ( 6:2, 6:1 )2:0 ( 6:1, 6:3 ) 0:2 ( 1:6, 2:6 )
2. PAWEŁ PĄK0:2 ( 2:6, 3:6 )0:2 ( 1:6, 0:6 )W 0:2 ( 0:6, 0:6 )0:2 ( 0:6 , 4:6 )0:2 ( 3:6, 0:6 ) 0:2 ( 0:6 ,0:6 )
3.MARCIN DZIERWA2:1 ( 6:0, 6:7, 10:3 )2:0 ( 6:1, 6:0 )2:1 ( 6:3, 1:6, 6:4 )2:0 ( 6:0, 6:2 )2:0 ( 6:3, 6:3 ) 0:2 ( 4:6, 0:6 )
4. MAREK MANIOCHA2:0 ( 6:2 ,7:5 )W 2:0 ( 6:0, 6:0 )1:2 ( 3:6, 6:1, 4:6 )2:0 ( 6:3 6;4 )2:0 ( 7:6(5),6:2 ) Obustronny Walkower
5. DARIUSZ HAJDUK 0:2 ( 2:6, 1:6 )2:0 ( 6:0, 6:4 )0:2 ( 0:6, 2:6 )0:2 ( 3:6, 4:6 )0:2 ( 3:6, 6:7 ) 0:2 ( 2:6, 3:6 )
6.IRENEUSZ MAŚLAK0:2 ( 1:6, 3:6 )2:0 ( 6:3, 6:0 )0:2 ( 3:6, 3:6 )0:2 ( 6:7(5), 2:6 )2:0 ( 6:3, 7:6 ) 0:2 ( 1:6, 4:6 )
7. JAKUB JANAS2:0 ( 6:1, 6:2 )2:0 ( 6:0, 6:0 )2:0 ( 6:4, 6:0 )Obustronny Walkower2:0 ( 6:2, 6:3 )2:0 ( 6:1, 6:4 )
Awans po I rundzie : 1. Jakub Janas, 2. Marcin Dzierwa 3. Marek Maniocha 4.Zbigniew Mączka



GRUPA ATerminMecze
I TURA od 6.11.2023 do 13.11.2023WENNING HU- ŁUKASZ JEDRASKI
SZYMON MAJCHER – MATEUSZ MUCHA
WIESŁAW BABIARZ – MIROSŁAW RADOŃ
RAFAŁ PROSOWICZ – PAUZA
II TURA od 13.11.2023 do 20.11.2023RAFAŁ PROSOWICZ – ŁUKASZ JEDRASKI
WENNING HU – MIROSŁAW RADOŃ
WIESŁAW BABIARZ – SZYMON MAJCHER
MATEUSZ MUCHA – PAUZA
III TURA od 20.11.2023 do 27.11.2023RAFAŁ PROSOWICZ – MATEUSZ MUCHA
WENNING HU – SZYMON MAJCHER
MIROSŁAW RADOŃ- ŁUKASZ JEDRASKI
WIESŁAW BABIARZ – PAUZA
IV TURA od 27.11.2023 do 04.12.2023RAFAŁ PROSOWICZ- MIROSŁAW RADOŃ
MATEUSZ MUCHA – WIESŁAW BABIARZ
MAJCHER SZYMON – ŁUKASZ JEDRASKI
WENNING HU – PAUZA
V TURA




VI TURA



VII TURA
od 04.12.2023 do 11.12.2023




od 11.12.2023 do 18.12.2023




od 18.12.2023 do 25.12.2023

RAFAŁ PROSOWICZ – WIESŁAW BABIARZ
MIROSŁAW RADOŃ – SZYMON MAJCHER
MATEUSZ MUCHA – WENNING HU
ŁUKASZ JENDRASKI – PAUZA


RAFAŁ PROSOWICZ – SZYMON MAJCHER
WIESŁAW BABIARZ – WENNING HU
MATEUSZ MUCHA – ŁUKASZ JEDRASKI
MIROSŁAW RADOŃ – PAUZA


RAFAŁ PROSOWICZ – WENNING HU
WIESŁAW BABIARZ – ŁUKASZ JEDRASKI
MIROSŁAW RADOŃ- MATEUSZ MUCHA
SZYMON MAJCHER – PAUZA

GRUPA BTerminMecze
I TURA od 6.11.2023 do 13.11.2023PAWEŁ PĄK – JAKUB JANAS
MARCIN DZIERWA – IRENEUSZ MAŚLAK
MAREK MANIOCHA – DARIUSZ HAJDUK
ZBIGNIEW MĄCZKA – PAUZA
II TURA od 13.11.2023 do 20.11.2023ZBIGNIEW MĄCZKA – JAKUB JANAS
PAWEŁ PĄK – DARIUSZ HAJDUK
MAREK MANIOCHA – MARCIN DZIERWA
IRENEUSZ MAŚLAK – PAUZA
III TURA od 20.11.2023 do 27.11.2023ZBIGNIEW MĄCZKA – IRENEUSZ MAŚLAK
PAWEŁ PĄK – MARCIN DZIERWA
DARIUSZ HAJDUK – JAKUB JANAS
MAREK MANIOCHA – PAUZA
IV TURA od 27.11.2023 do 04.12.2023ZBIGNIEW MĄCZKA – DARIUSZ HAJDUK
IRENEUSZ MAŚLAK- MAREK MANIOCHA
MARCIN DZIERWA – JAKUB JANAS
PAWEŁ PĄK – PAUZA
V TURA




VI TURA



VII TURA
od 04.12.2023 do 11.12.2023




od 11.12.2023 do 18.12.2023




od 18.12.2023 do 25.12.2023

ZBIGNIEW MĄCZKA – MAREK MANIOCHA
DARIUSZ HAJDUK – MARCIN DZIERWA
IRENEUSZ MAŚLAK – PAWEŁ PĄK
JAKUB JANAS – PAUZA


ZBIGNIEW MĄCZKA – MARCIN DZIERWA
MAREK MANIOCHA – PAWEŁ PĄK
IRENEUSZ MAŚLAK – JAKUB JANAS
DARIUSZ HAJDUK – PAUZA


ZBIGNIEW MĄCZKA – PAWEŁ PĄK
MAREK MANIOCHA – JAKUB JANAS
DARIUSZ HAJDUK – IRENEUSZ MAŚLAK
MARCIN DZIERWA – PAUZA