SŁOWO OD TRENERA

Jest mi bardzo miło, że mogę prowadzić zajęcia Tenisa z miłośnikami dyscypliny sportu (zawodnikami Radłowskiej Ligi Tenisa) jaką jest TENIS. Na początku chcę podziękować Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Mączce i Panu Andrzejowi Sroce za propozycję popularyzowania tej dyscypliny w Radłowie.


Dziękuje również Panu Kamilowi Sobocie za opiekę i fachową pomoc w tym przedsięwzięciu sportowym.
Moim celem, które sobie wyznaczyłem jest, pokazanie piękna tej dyscypliny podczas wykonywania, objaśniania techniki uderzeń, poprawnego poruszania się po korcie tenisowym, zastosowanie, planowanie taktyki w grze na punkty w singla i debla czy miksta, nauka sędziowania, jak również pomoc w doborze sprzętu tenisowego (rakiet, piłek, obuwia itp.).


Pierwsze zajęcia odbędą się już 22 maja i będą w nich brali udział 6 zawodników i 2 zawodniczki Radłowskiej Ligi Tenisowej. Każdy zawodnik Ligi może liczyć na pomoc w naciągnięciu rakiety przeze mnie, będę dzwonił do każdego uczestnika Ligi i umawiał na kolejne zajęcia lub proszę dzwonić do mnie z propozycjami dogodnej godziny lekcji 501308949.


Życzę wszystkim zawodnikom Radłowskiej Ligi Tenisowej dobrej zabawy podczas trwania lekcji tenisowej prowadzonej przeze mnie.
Ze sportowym pozdrowieniem dla wszystkich uczestników Radłowskiej Ligi Tenisowej – Grzegorz Wrona Licencjonowany Trener Tenisa PZT

1 komentarz do “SŁOWO OD TRENERA

  1. ZIBI Odpowiedz

    Rewelacja. Mam nadzieję, a w zasadzie jestem pewien, że wszyscy zarazimy się pozytywnie tą piękną grą.
    Zachęcamy szczególnie dzieci, młodzież . Proszę o śledzenie strony internetowej. Jest nas już w lidze 20 osób .
    Dla zachęty mogę powiedzieć , że tenis ,to gra która rozwija bardzo wiele pozytywnych cech, a nade wszystko sprawia szczególną radość, podnosi siły witalne . Nasz grający kolega jest już po 80 i świetnie sobie radzi na korcie!!!!!!!!! Osobowość trenera zapewni wam komfort w nauce, doskonaleniu gry w tenisa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *