ZAKOŃCZENIE RADŁOWSKIEJ LIGI TENISA

W sobotę, 10 października, na kortach w Radłowie oraz w Niwce, odbyły się mecze finałowe w ramach RADŁOWSKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO.

W grupie A do ścisłego finały zakwalifikował się Tadeusz Swaczyna oraz Marek Maniocha . Po emocjonującym spotkaniu lepszy okazał się Tadeusz Swaczyna zwyciężając 6:3 6:2.

Na najniższym stopniu podjum znalazł się Andrzej Sroka.

W grupie B awans do finału uzyskali Monika Brońska i Jacek Gosłas . Niestety z powodu kontuzji Jacka Gołasa pierwsze miejsce bez gry przypadło Monice Brońskiej , która po fazie grupowej znajdowała się na pozycji lidera.

Trzecie miejsce w tej grupie zajął Paweł Pak.

Po zakończonych rozgrywkach Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka wręczył wszystkim zawodnikom pamiątkowe medale . Najlepszych troje zawodników z każdej grupy otrzymało również puchary.

Na koniec wszyscy zawodnicy pozostali na korcie w Radłowie aby oglądać mecz finałowy RG w którym wystąpiła Iga Światek , Mecz jak dobrze wiemy zakończył się zwycięstwem naszej zawodniczki. Zawodnicy podczas spotkania po meczu poruszyli również kwestie organizacji ligi w kolejnym sezonie, Jednogłośnie uznano że liga cieszyła się dużym powodzeniem i że warto kontynuować tą inicjatywę sportową w przyszłym sezonie

Wyniki Turnieju:

Grupa  A
1 miejsce : Tadeusz Swaczyna
2 miejsce : Marek Maniocha
3 miejsce : Andrzej Sroka

Grupa  B
1 miejsce : Monika Brońska
2 miejsce : Jacek Gołas
3 miejsce : Paweł Pąk

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za kapitalną walkę i zapraszamy za rok .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *